Vatandaşla Buluşma;
 
 İlçemiz Kaymakamı Sayın Talha BATTAL Başkanlığında vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirmeleri amacıyla 23.03.2018 Cuma günü saat 13:30’da İlçemiz Ayrılık Mahallesinde “ Vatandaşla Buluşma “ toplantı gerçekleştirildi.
 
Toplantıya İlçe Kaymakamı, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Tapu Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Müftüsü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, YEDAŞ İşletme Şefi, S.Y.D.Vakfı Müdürü, OSKİ Gülyalı İşletme Şefi, Ayrılık Mahalle İhtiyar Heyeti Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
 
 Toplantıda vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dinleyen Kaymakam Talha BATTAL, Gülyalı halkına hizmet için burada olduklarını, vatandaşlarımızdan gelen her türlü istek ve öneriler yasal mevzuat çerçevesinde değerlendirileceğini, mahallenin genel sorunları ile vatandaşlarımızdan gelen istekler ve talepler ilgili kurumlara bildirilip takipçisi olacağını ve çözümü için gereken gayret ve özveriyi göstereceğini dile getirdi.
 
Kaymakam Talha BATTAL, toplantıya katılım için teşekkürlerini sunarak, bundan böyle “ Vatandaşla Bulaşma “ kapsamında bu gibi toplantıların yapılacağını belirtti.